Šamanské léčení

Na Instagramu Smoky Cacao jsem s Vámi v kostce sdílela, kdo to neošaman je a jaké je jeho poslání. V dalších příspěvcích bych se chtěla zaměřit na jednotlivé “úkoly”, kterými si člověk musí projít, aby se sám vyléčil jak na mentální, emoční, tak i fyzické úrovni, a určitě si je budete moct přečíst v plné verzi i tady.

 

White and Blue Modern Business Quote Instagram Post

 

Dneska ale přeskočím k tomu, co to vůbec šamanské léčení znamená a co si pod ním představit. Říká se mu také “energetické”, protože šaman pracuje s elektromagnetickým polem člověka (aurou). Nepředává mu svou energii, jak by si někdo mohl myslet. Pokusím se zjednodušit, jak to celé “funguje”:

Představte si, že vás něco raní - smrt blízkého, zlomené srdce, neúspěch, autonehoda,… Mentálně si vytvoříte “trauma”, který se projeví ve Vaší auře. Pokud ho budete myšlenkami krmit (vědomě či nevědomě), bude nabírat na síle a podle své frekvence (= tématu) se “přilepí” na jednu ze 7 čaker, kterou začne dávat do nerovnováhy.

 

White and Blue Modern Business Quote Instagram Post (2)

 

Čakra v překladu znamená “kolo”, protože je vnímána jako energetický vortex (vír), který je napojený na nervovou soustavu člověka skrze páteř.
Čili, představte si nějaký Váš strach nebo bolest, se kterými už dlouho žijete. Ty se skrze Vaše pole usadí v jedné z čaker a skrze nervovou soustavu vytvoří fyzický, emoční nebo mentální “problémy”. Příkladem můžou být:

 

1. ČAKRA
zablokované kyčle, finanční problémy, pocit “nikde nepatřím” aj.

2. ČAKRA
neplodnost, neschopnost trvalých vztahů, špatný vztah s matkou, strach aj.

3. ČAKRA
problémy s trávením, chronická únava, malé sebevědomí, častý vztek, egoismus aj.

4. ČAKRA
astma, problémy s lymfou, srdeční arytmie, deprese, úzkosti, pocit osamění, neschopnost odpustit aj.

5. ČAKRA
problém se štítnou žlázou, bolest krku i krční páteře, neschopnost vyjádřit se autenticky, nebo naopak přílišná upovídanost aj. (5. čakra)

6. ČAKRA
bolest očí/uší/hlavy, tinnitus, neschopnost vidět věci jasně, nesoustředěnost, nespavost aj.

7. ČAKRA
špatný fyzický balanc a koordinace, pocit “nedospání se” i přes 7+ hodin spánku, ateismus a/nebo odpor k duchovnímu rozvoji, pocit “odpojení se” aj.

 

White and Blue Modern Business Quote Instagram Post (3)

 

Poznáváte se v některých? Čakru lze vyrovnat meditací, pohybem, vědomou prací,… tím se ovšem neodstraní příčina, pouze se vše na čas “uhladí”.

Prací šamana je odstranit těžkou energii z pole a těla člověka s celou stopou včetně “kořenů”, které mohou sahat třeba i do minulých životů, jsou předávány generačně skrze DNA apod.
Předá Vám “nástroje” a úkoly, které podpoří rozvoj nové energie, a tím i Vašeho života.

 

Na toto téma se určitě v budoucnu zaměřím více, pokud byste se chtěli na cokoliv zeptat, ozvěte se mi ☺️

 

O základech šamanského (energetického) léčení a mojí cestě k němu se také dozvíte na mých stránkách.

 

V Munay,
Klára 🤍

 

Zpět do obchodu